350 Kč

NA CHVÍLI

Potřebujete si rychle něco nahrát, nebo si udělat zkoušku, test, poznat práci u nás, jak to funguje, něco doladit a tak?

v ceně je

15 minut příprava

30 minut ve studiu

+

1 hodina v coworku

750 Kč

JEDNOU

Dost času k nahrání všeho, co potřebujete. Za tento čas byste měli stihnout jeden nebo dva díly vašeho podcastu.

v ceně je

15 min příprava

75 minut ve studiu

+

2 hodiny v coworku

sleva na kavárně 5%

6 750 Kč

10% sleva

DESETKRÁT

Chcete k nám chodit pravidelně a to my vítáme. Proto máte nižší cenu o 10% a ještě více času a služeb v našich prostorách

v ceně je 10x

15 min příprava

75 minut ve studiu

+

3h v coworku

sleva na kavárně 10%

24 000 Kč

20% sleva

SKORO FURT

Jste u nás jako doma a nahráváte jak na běžícím pásu. Když to jde, můžete nahrávat i přes čas, pokud se rozhovory či vaše kreativita rozjede a nejde zastavit.

v ceně je 40x

15 min příprava

75 minut ve studiu

+

1/2 den v coworku

sleva na kavárně 10%

 
 
 

U něj to zase začalo. Přes nepřízeň covidového času v Pracovně, kterou Pavel spoluvlastní, sehnal dost energie, odvahy a dalších bláznů se pustit do dalšího projektu. PODstudia!

Každý projekt musí mít svého projekťáka, u nás projekťačku, a i když Káťa ještě studuje, tak stojí za několika Podcasty, sociálními profily, a hlavně to celé drží pohromadě, aby se došlo k cíli.

Radim je sice event manažer v Pracovně, ale také je to DJ Nimand, s technikou to umí raz dva a zvuk i hudbu měl rád ještě dříve, než se mu narodilo první dítě. Bez něj tu prostě nic nejde :)

Herec, moderátor, improvizátor, lektor. Nikola řekl ano, pomohl nám to vymyslet, připravit, natočit a bude jednou z hlavních hlasů a tváří PODstudia, pro které je zkrátka (i z dlouha) nepostradatelný!

mileniál.png

MERCH

Vytvořili jsem merch, který oživí tvůj šatník!

Je lokální, originální, z kvalitního materiálu a vystihuje naši lásku k dobré kávě a kvalitnímu zvuku!