top of page
Hromadu knih

Založili jsme (si) nakladatelství

  • Facebook - Black Circle

Covidový čas nám hodně vzal, ale popravdě i dal. Zejména čas, věnovat se novým věcem, nápadům, projektům. Jedním z nich je právě nově vzniklé nakladatelství, pod kterým chceme vydávat několikrát díla, která si najdeme my, nebo které si najdou nás.

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle

Čím začít?

Lepší počin, nežli vydání prvotiny naší i autora Miroslava Komínka, co by autora úspěšného blogu Městská Policie Přerov, jsme si nemohli přát. Celá práce začala na podzim 2020, kdy opět přišlo zavření provozů a tedy nemožnost dělat to, k čemu Pracovna slouží. Směle jsme oslovili autora, jestli by měl chuť převést své příběhy, které přepisuje z reálných situací jeho kolegů v terénu, do knižní formy, kterou měl Pavel Železný z Pracovny už delší dobu v hlavě i v bránici, protože jestli něco každodenní příspěvky z Přerova působí, pak právě rozkmitání tohoto smíchocitlivého orgánu.

mockup1_edited_edited.png

V polovině srpna šla kniha do tisku a k prvním fanouškům kniha 365+1 příběh strážníků z Přerova se dostane do konce srpna. Pracujeme na dokončení audio knihy, podcastu a již připravujeme autogramiádu, autorské čtení a širší distribuci po ČR a SR.

top
Snímek obrazovky 2023-04-01 v 10.55_edited.png
bottom of page